• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I PASOWANIE NA PIERWSZAKA

• Czy ślubujecie być dobrym Polakiem i kochać swoją Ojczyznę?

- Ślubujemy!

Czy ślubujecie dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły?

- Ślubujemy!

Czy ślubujecie być dobrymi kolegami i koleżankami?

- Ślubujemy!

Czy ślubujecie sumiennie wykonywać obowiązki ucznia?

- Ślubujemy!

Czy ślubujecie swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom?

-Ślubujemy!

W dniu 13.10.2021 (czwartek) w naszej szkole odbyło się Pasowanie na pierwszoklasistę.

Na początek uczniowie klasy szóstej przygotowali piękne przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela.

Kolejnym punktem było przedstawienie w wykonaniu pierwszej klasy, która miała zostać oficjalnie przyjęta do grona uczniów naszej szkoły.

Po krótkim przestawieniu złożyli ślubowanie, po którym pani Dyrektor oficjalnie powitała nasze pierwszaki w murach szkoły.

• WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

• W piątek 7 października w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjno - muzyczne z zakresu profilaktyki uzależnień. Spotkanie prowadził Grzegorz Stępień - gitarzysta zespołu Oddział Zamknięty. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas starszych

• WYJAZD UCZNIÓW KLASY SZÓSTEJ DO KRĘGIELNI

• 28 września uczniowie klasy szóstej wybrali się na zajęcia sportowo - rekreacyjne do kręgielni Japa w Przemyślu. Była to wspaniała okazja do wspólnej zabawy, klasowej integracji, a także doskonalenia techniki gry. Rywalizacja dostarczyła uczniom wielu sportowych emocji i przyjemnych wrażeń.