• Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Żurawicy

W naszym przedszkolu każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo oraz posiada doskonałe warunki do kształtowania swoich zainteresowań i zdobywania nowych umiejętności.

Przedszkole oferuje dzieciom i ich rodzicom miłą i ciepłą atmosferę, szybką adaptację nowoprzyjętych przedszkolaków, wysokie kwalifikacje zawodowe kadry nauczycielskiej i efektywne działania edukacyjne.

Stwarzamy każdemu dziecku szansę indywidualnego rozwoju na miarę jego możliwości i potrzeb poprzez bogatą ofertę zajęć dodatkowych:

• język angielski,
          • zajęcia logopedyczne,
          • religię,
          • rytmikę.

Cele jakie sobie stawiamy osiągamy poprzez:

• wykształconą, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje kadrę pedagogiczną, wspomaganą przez fachowy personel obsługi;
          • systematyczne doposażenie bazy przedszkolnej w zabawki i pomoce dydaktyczne;
          • częsty kontakt dzieci ze sztuką, muzyką i formami teatralnymi;
          • uczestnictwo dzieci w konkursach, warsztatach organizowanych przez różne instytucje i placówki kulturalne;
          • udział w uroczystościach, wycieczkach, imprezach kulturalnych, balach oraz piknikach.

Dzieci korzystają z:

• jasnych, kolorowo umeblowanych sal, bogato wyposażonych w zabawki i pomoce dydaktyczne;
          • ogrodu z placem zabaw.

PRZEDSZKOLE CZYNNE JEST W GODZINACH 6.30-16.00.

ZWRACAMY KOSZTY ZA KAŻDORAZOWĄ NIEOBECNOŚĆ DZIECKA

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA - JUŻ W MARCU!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!