• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Żurawicy informuje, że zgodnie z Zarządzeniem nr 12/24 i 13/24 Wójta Gminy Żurawica z dnia 13 stycznia 2024 r. ustalono terminy w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2024/2025 do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których Gmina Żurawica jest organem prowadzącym.

• JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

„Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan”. - cytat z Ewangelii świętego Łukasza, co roku przypomina nam o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości, jakim było narodzenie Jezusa Chrystusa – Boże Narodzenie.

• PODZIĘKOWANIE

Składam serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, uczniom oraz nauczycielom, i pracownikom szkoły, za poświęcony czas i trud włożony w przygotowania naszego Szkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego 2023 roku. Uczniowie wraz z nauczycielami oraz rodzicami wykonali przepiękne ozdoby z własnych środków w domu oraz na lekcjach w szkole. Dziękuję uczniom, którzy zaangażowali się w sprzedaż oraz wszystkim kupującym. Dziękuję za hojność, serdeczność i życzliwość.

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE!

Gdy się Chrystus rodzi,

I na świat przychodzi,

Ciemna noc w jasności

Promienistej brodzi.

Aniołowie się radują,

Pod niebiosy wyśpiewują;

Gloria, gloria, gloria,In excelsis Deo!

Z okazji zbliżających się

Świąt Bożego Narodzenia

mamy przyjemność złożyć

wszystkim Państwu życzenia:

• OGŁOSZENIE!

INFORMACJA 1:

Zmiana organizacji zajęćw dniu 22 grudnia 2023 (piątek)

- lekcja 1,2,3 zgodnie z planem lekcji, na lekcji 4 i 5 odbędą się Wigilie klasowe.

Koniec lekcji o 12:10.Świetlica bez zmian do godz. 16

INFORMACJA 2: